AXKID - Duofix

Foteliki » 9-25 kg

Fotelik Duofix marki Axkid to lider w klasie fotelików samochodowych ze zintegrowanym systemem samoregulującej się uprzęży oraz wyjątkowych automatycznie zaciskających pasów montażowych. Ten fotelik może być używany do montowania zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, w pojazdach posiadających lub nie system Isofix. Fotelik Duofix zapewnia komfort twojemu dziecku dzięki miękkim poduszeczkom na uprzęży oraz komfortowej podpórce pod głowę.

Producent:
 • Może być montowany we wszystkich miejscach w samochodzie z 3-punktowymi pasami lub systemem Isofix. Zintegrowana 5-punktowa uprząż oraz podpórka pod głowę automatycznie dopasowują się do rozmiaru dziecka. Wyjątkowa funkcja zaciskania pasków montażowych – automatycznie zaciskanych po kołysaniu na boki i dociskaniu fotelika.
 • Głębokie skrzydła boczne dla dodatkowej ochrony przed bocznymi uderzeniami
 • Ekstra długa podpórka dla nóg, aby umożliwić ci instalację w różnych samochodach
 • Trzy pozycje nachylenia
 • Pokrycie fotelika można prać w pralce w temperaturze 30°
 • Duofix otrzymał atest zgodnie z normą ECE044/04 i może być używany dla dzieci o wadze 9-25 kg montowany tyłem do kierunku jazdy z użyciem samochodowych pasów bezpieczeństwa, dla dzieci
  o wadze 9-18 kg montowany tyłem do kierunku jazdy z użyciem systemu Isofix, dla dzieci o wadze
  9-18 kg montowany przodem w pięciopunktowej uprzęży po zamontowaniu z wykorzystaniem
  3-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa oraz dla dzieci o wadze 15-25 kg jako podkładka dla podróżujących przodem do kierunku jazdy.

Pytanie o produktAXKID - Duofix

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu