CANPOL BABIES - Butelka Haberman 260 ml

Butelki » canpol babies

Butelka Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myśla o dzieciach cierpiących na kolkę .Została wyposażona w specjalny system, który sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Butelka nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.

 

Producent:Canpol babies - butelki, smoczki, akcesoria dla niemowlaków

Smoczek pełen pokarmu- niezależnie od kąta nachylenia butelki.W przeciwieństwie do innych butelek, w butelce Haberman smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki, nie miesza się z pokarmem, który dziecko pobiera ze smoczka.Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza.

 

Poniższy schemat pokazuje jak smoczek tworzy osobną komorę:

 

butelka haberman przekroje

 

Pokarm w smoczku (A) jest odseparowany od pokarmu w butelce (B)

 

butelka haberman zamknięty smoczek

 

Smoczek wyposażony jest w specjalny system antykolkowy. Tworzy on oddzielną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas karmienia, niezależnie od kąta karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki i odseparowane od pokarmu, który dziecko pobiera, dzięki czemu nie połyka bąbelków powietrza, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki pokarmowej.Niewielka ilość pokarmu w smoczku nie wytwarza dużego ciśnienia, przez co pokarm nie wypływa samoczynnie ze smoczka, lecz pod wpływem ssania. Dziecko musi włożyć odpowiedni wysiłek w ssanie.

Czym różni się antykolkowa butelka Haberman od innych butelek antykolkowych?

 

 

Łatwy montaż- w odpowiedzi na potrzeby mam

 

Podczas projektowania butelki kierowano się nie tylko potrzebą pozbycia się uciążliwej dolegliwości, jaką jest kolka, lecz w równym stopniu potrzebami Mam, poszukujących butelki intuicyjnej, łatwej do umycia i szybkiego, higienicznego złożenia nawet o trzeciej nad ranem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pytanie o produktCANPOL BABIES - Butelka Haberman 260 ml

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu