AVENT - Classic+ - Butelka dla niemowląt

Butelki » Avent

Nasza uznana seria Classic + została ulepszona, tak aby karmienie było jeszcze przyjemniejsze. Smoczek jest wyposażony w system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu, a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu.

Producent:Avent - artykuły dla dzieci i niemowląt

 

Nasza uznana seria Classic + została ulepszona, tak aby karmienie było jeszcze przyjemniejsze. Smoczek jest wyposażony w system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu, a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu.

 

Cechy produktu

 

 • Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanieErgonomiczny kształt ułatwia trzymanie
  Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.
 • Butelki Classic AventSystem antykolkowy o potwierdzonej skuteczności*
  W przeciwieństwie do innych butelek dla niemowląt nasze butelki są wyposażone w smoczki ze zintegrowanym systemem antykolkowym o klinicznie potwierdzonym działaniu, co ułatwia poprawne złożenie butelki. Gdy karmisz dziecko, wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.
 • Butelki Classic AventSzeroka szyjka i zaledwie kilka części — łatwe czyszczenie
  Naszą butelkę można w prosty sposób szybko i dokładnie wyczyścić — ma szeroką szyjkę i zaokrąglone brzegi oraz składa się z zaledwie czterech części. Możesz mieć pewność, że butelka Twojego dziecka jest naprawdę czysta.
 • Butelki Classic AventSzczelność zapewnia przyjemne karmienie
  Nową butelkę Classic + zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu karmienie staje się prawdziwą przyjemnością.
 • Butelki Classic AventDziecko może kontrolować wypływ pokarmu, co powoduje ograniczenie ulewania, odbijania i gazów
  Wyjątkowy zaworek smoczka zgina się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co pozwala ograniczyć przejadanie się, odbijanie i ulewanie mleka oraz powstawanie gazów.
 • Butelki Classic AventBez bisfenolu A
  Butelka do karmienia Philips Avent Classic + została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu), zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej (2011/8/UE).
 • Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu.
  Smoczki z serii Philips Avent Classic + oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki: dla noworodków oraz z małą, średnią, dużą i regulowaną prędkością wypływu.
 • Stan rozdrażnienia występuje rzadziej, zwłaszcza w nocy
  Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że butelka Philips Avent Classic + skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.*
 • Zaledwie kilka części dla ułatwienia i przyspieszenia montażu
  Nowa butelka Classic + ma zaledwie cztery części, dzięki czemu jej złożenie jest dziecinnie proste.
 • Zgodność z produktami Philips Avent
  Butelki Philips Avent Classic + są zgodne z większością produktów z tej serii. Zalecamy używanie butelek Classic + wyłącznie ze smoczkami Philips Avent Classic +.
 • Dostępne pojemności: 330ml, 260ml, 125ml

Pytanie o produktAVENT - Classic+ - Butelka dla niemowląt

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu