Lovi - Dynamiczny smoczek do karmienia SUPER vent

Smoczki » Lovi

Producent:Lovi - artykuły dla dzieci i niemowląt

 

Dynamiczny smoczek LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy to efekt pracy lekarzy neurologopedów. Jest zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu. Miękka, wydłużająca się końcówka mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy podczas karmienia. Twarda, szeroka, profilowana podstawa stanowi stabilne oparcie dla warg. Smoczek posiada system antykolkowy. Podawanie mleka mamy dynamicznym smoczkiem LOVI jest bezpieczne dla karmienia piersią (najlepszej formy żywienia niemowlęcia), nie zaburza odruchu ssania - potwierdzone w badaniu medycznym. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

 

Unikalne cechy dynamicznego smoczka LOVI potwierdzone w badaniu medycznym*:

 • ochrona odruchu ssania dziecka
 • zachowanie rytmu ssania
 • aktywna praca mięśni warg i języka
 • prawidłowa koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) badanie przeprowadzone na grupie 607 niemowląt w wieku 0 - 12 miesięcy przeprowadzone wśród lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz rodziców

Szczegóły produktu:

 • Miękka, dynamiczna końcówka
  Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.
 • Twarda, szeroka, profilowana podstawa
  Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu
 • Kanaliki w smoczku
  Tworzone przez wewnętrzne wypustki podczas ssania smoczka. Regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.
 • System odpowietrzania
  Soczewka odpowietrzająca (nowy system SUPER vent) w kołnierzu smoczka eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

*konstrukcja smoczka jest wzorowana na kobiecej piersi.

W zestawie:

 • 2 sztuki smoczków o wybranej wielkości przepływu: - mini SUPER vent 
  - wolny SUPER vent
  - średni
  - szybki
  - kaszka
  - trójprzepływowy

Pytanie o produktLovi - Dynamiczny smoczek do karmienia SUPER vent

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu