NUK - Silikonowy smoczek uspokajający FREESTYLE

Smoczki » NUK

Producent:NUK - Smoczki, butelki akcesoria dla niemowlakuów

Smoczki NUK Freestyle

Nie ma nic bardziej delikatnego niż skóra dziecka. To dlatego nowy smoczek uspokajający NUK Freestyle ma mniejszą powierzchnię mającą kontakt ze skórą oraz duże otwory wentylacyjne, dzięki czemu jest bardziej delikatny dla skóry wokół ust. Gumka smoczka o naturalnym kształcie, który jest odpowiedni dla szczęki dziecka, sprawia, że dziecko nie tylko się uspokaja, lecz także zdrowo rozwija.

  • szczególnie przyjazny dla skóry dzięki większym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni mającej styczność ze skórą (potwierdzone przez 88% matek)*
  • zintegrowany płaski guzik, mało widoczny uchwyt
  • oryginalny anatomiczny kształt NUK i tarczka o anatomicznym kształcie
  • nie zawiera bisfenolu A
  • sześć atrakcyjnych kolorów i motywów


* Źródło: Badanie przeprowadzone wśród 100 matek w Niemczech 08/2012.

 

System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM

Wszystkie smoczki uspokajające NUK są także wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Sprawia on, że powietrze uwięzione w smoczku wydostaje się na zewnątrz w czasie ssania. Dzięki temu smoczek pozostaje miękki i elastyczny oraz zachowuje swój kształt, co pomaga zapobiegać wadom zgryzu.

Anatomiczny kształt NUK

Specjalny kształt smoczków do butelek oraz uspokajających NUK został opracowany w 1956 roku przez Dr. med. dent. A. Müllera oraz Prof. Dr. Dr. W. Baltersa. Przypomina on kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią i umożliwia wykorzystanie wrodzonego instynktu ssania dziecka do ćwiczenia mięśni szczęki. Dzięki temu anatomiczny kształt smoczków NUK w naturalny sposób wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka.

Pytanie o produktNUK - Silikonowy smoczek uspokajający FREESTYLE

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu