Recaro - Privia

Foteliki » 0-13 kg

Najbezpieczniejszy fotelik samochodowy dla dzieci z bazą wg. ADAC, OAMTC i Stiftung Warentest*

Producent:RECARO - Foteliki samochodowe dla dzieciRECARO Privia to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia (kategoria wagowa 0-13 kg). Privia to jeden z najlżejszych fotelików w swojej kategorii, który dzięki zastosowanemu systemowi HERO zapewnia wysoki komfort oraz maksymalne bezpieczeństwo. HERO jest unikalnym i innowacyjnym systemem opatentowanym przez RECARO, który integruje zagłówek pasy i osłony barkowe.

Fotelik został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań służących nie tylko poprawie bezpieczeństwa, ale również wysokiemu komfortowi dzieci i wygodzie rodziców.

Fotelik RECARO Privia mocowany na bazie RECARO Fix jest absolutnym liderem w zakresie bezpieczeństwa w swojej kategorii.

 

Opatentowany, innowacyjny system HERO:

 1. zintegrowany zagłówek, pasy i ochraniacze barkowe
 2. brak efektu skręcania i krzyżowania pasów
 3. miękkie tkaniny zapobiegają podrażnieniom skóry
 4. wysokie osłony boczne chroniące dziecko
 5. wkładka dla noworodków w komplecie
 6. materiały absorbujące energię wypadków

 

RECARO Privia stosowana z bazą RECARO Fix zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa potwierdzony badaniami ADAC i Stiftung Warentest.

 

System RECARO SMARTfit:

 1. intuicyjne, duże przyciski dla łatwej i bezpiecznej obsługi
 2. ergonomiczny uchwyt do wygodnego przenoszenia
 3. jednoprzyciskowe zwalnianie z bazy RECAROfix 
 4. fotelik waży zaledwie 3,7 kg i jest jednym z najlżejszych w swojej klasie

 

Tapicerka RECARO Tec to zupełnie nowy, wysoce funkcjonalny materiał:

 1. jest oddychająca oraz efektywnie odprowadza ciepło
 2. posiada aksamitną powłokę oraz gęsty splot tkaniny, dzięki czemu znacznie ogranicza osadzanie się potencjalnych zabrudzeń
 3. jest niebywale delikatna i miękka w dotyku
 4. wyróżnia się ekskluzywnym wyglądem

 

Nasze nowe tapicerki spełniają wymogi Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest. Zostały przetestowane pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. Dodatkowo są one odporne na działanie potu i śliny a także wysoce trudnopalne ( zgodnie z normą ECE-R 44/04).

 

RECARO Privia należy do kategorii uniwersalnej. Oznacza to, że pasuje do każdego samochodu wyposażonego w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa.  Po kupieniu bazy ISO-fix fotelik pasuje również do samochodów wyposażonych w ten system.

Bez względu na to czy fotelik montujemy za pomocą pasa samochodowego czy też przy użyciu bazy RECARO fix należy pamiętać o bezwzględnym montowaniu fotelika tyłem do kierunku jazdy  na odpowiednim miejscu w samochodzie.

Pytanie o produktRecaro - Privia

* wymagane

Podaj swoje imię

Zbyt mało tekstu