Foteliki

Sortuj wg:
 • CARETERO - MOVILO

  CARETERO - MOVILO

  Movilo to nowoczesny fotelik samochodowy typu booster z pełnym oparciem oraz regulowanym zagłówkiem. Posiada również wyjątkowo grubą poduszkę siedziska, która zapewnia wysoki komfort podróżowania, nawet na długich trasach. Poza obszernym oparciem i wygodnym siedziskiem fotelik samochodowy Movlio daje możliwość używania samej podstawki bez oparcia.

  Szczegóły
 • CARETERO - PRESTOFIX ISOFIX

  CARETERO - PRESTOFIX ISOFIX

  Słowo 'presto' znaczy 'szybko'. Taka też jest instalacja i obsługa fotelika. Wszystkie czynności związane z montażem oraz regulacją są niezwykle proste i intuicyjne. Do instalacji można użyć zaczepów Isofix i pasów 3-punktowych albo samych pasów 3-punktowych. Fotelika można więc używać w różnych samochodach. Obok pewnego montażu, Presto Fix wyróżnia również solidna konstrukcja i podnoszące komfort rozwiązania. Regulowany zagłówek pozwala na szybkie dostosowanie fotelika do wzrostu dziecka. Tapicerka częściowo wykonana z tkaniny siateczkowej zapewnia odpowiednią przewiewność.

  Szczegóły
 • CARETERO - SCOPE

  CARETERO - SCOPE

  Scope to zupełnie nowa propozycja w ofercie Caretero. Fotelik, którzy służy dziecku od jego narodzin, do około 5 roku życia. Posiada 4 stopnie nachylenia siedziska. Dzięki temu możliwe jest przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy w najmocniej wychylonej pozycji (do 13 kg). Następnie fotelik montowany jest przodem i dziecko może z niego korzystać aż do osiągnięcia wagi 25 kg.

   

  Szczegóły
 • CARETERO - SCOPE DELUXE

  CARETERO - SCOPE DELUXE

  Scope DELUXE może być użytkowany już od narodzin, do około 5 roku życia. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji nachylenia, możliwy jest montaż tyłem (do 13 kg). To, co wyróżnia fotelik Scope DELUXE, to jego przemyślana, zwarta konstrukcja fotelika kubełkowego. Zapewnia ona dodatkową ochronę podczas zderzeń bocznych oraz komfortową pozycję podróżowania. Tapicerka fotelika wykonana jest z trzech różnych typów materiału – delikatnego zamszu, oddychającej siateczki oraz miękkiej tkaniny poliestrowej.

  Szczegóły
 • CARETERO - SPORT TURBO

  CARETERO - SPORT TURBO

  Dynamiczna i jednocześnie bezpieczna konstrukcja fotelika samochodowego Sport Turbo przeznaczona jest dla rodziców dbających o wygodę swoich pociech. Dzięki szerokiemu zakresowy regulacji nachylenia oparcia każde dziecko poczuje się w nim komfortowo.

  Szczegóły
 • CARETERO - SPORTFIX ISOFIX

  CARETERO - SPORTFIX ISOFIX

  Fotelik bazuje na znanej i popularnej konstrukcji, wzbogaconej o mocowania ISOFIX +TopTether. Oznacza to szybszy i pewniejszy montaż w samochodzie. Wśród wielu zalet fotelika warto wymienić: szeroką regulację nachylenia, dwuczęściową wkładkę czy tapicerkę z przewiewnego materiału. Możliwy jest także montaż samymi pasami samochodowymi.

  Szczegóły
 • COLETTO - Avanti

  COLETTO - Avanti

  AVANTI Przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg (4-12 lat) - montaż za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa - fotelik rośnie wraz z dzieckiem - regulowana szerokość oparcia - regulowany zagłówek - możliwość demontażu oparcia - siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu.

  Szczegóły
 • COLETTO - Avanti isofix

  COLETTO - Avanti isofix

  AVANTI Przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg (4-12 lat) - montaż za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa - fotelik rośnie wraz z dzieckiem - regulowana szerokość oparcia - regulowany zagłówek - możliwość demontażu oparcia - siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu.

   

   

  Szczegóły
 • COLETTO - Corto

  COLETTO - Corto

  Foteli przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg.

  Szczegóły
 • COLETTO - Ferrara Isofix

  COLETTO - Ferrara Isofix

  Fotelik samochodowy Ferrara to propozycja dla starszych dzieci. Wbudowany teleskopowy system I-FIX, dodatkowe zabezpieczenie boczne i oparcie dostosowujące się do siedzenia pojazdu gwarantują bezpieczną podróż. 4 klasyczne kolory wzbogacone melanżowymi materiałami idealnie komponują się z każdą tapicerką samochodową. Fotelik samochodowy Ferrara to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

  Szczegóły
 • COLETTO - Santino

  COLETTO - Santino

  Przeznaczony dla dzieci o wadze 9-25 kg (9 miesięcy -7 lat).

  Szczegóły
 • COLETTO - Santino Isofix

  COLETTO - Santino Isofix

  Przeznaczony dla dzieci o wadze 9-25 kg (9 miesięcy -7 lat) .

  Szczegóły
 • COLETTO - Sportivo Only Isofix

  COLETTO - Sportivo Only Isofix

  Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze:9-36 kg (9 miesięcy-12 lat, grupa I+II+III) , posiada system ISOFIX i pas kotwiczący Top tether.

  Szczegóły
 • COLETTO - Vivaro

  COLETTO - Vivaro

  VIVARO Przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg (9 miesięcy 0 12 lat) - System SPS - dodatkowa ochrona w zderzeniach bocznych - 4 pozycje pochylenia fotelika - 7-stopniowa regulacja zagłówka - niska podstawa fotelika - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami - regulacja wysokości pasów - siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającemu poceniu - schowek na pas krokowy - zakryty regulator pasów.

   

  Szczegóły
 • COLETTO - Vivaro isofix

  COLETTO - Vivaro isofix

  VIVARO Przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg (9 miesięcy 0 12 lat) - System SPS - dodatkowa ochrona w zderzeniach bocznych - 4 pozycje pochylenia fotelika - 7-stopniowa regulacja zagłówka - niska podstawa fotelika - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami - regulacja wysokości pasów - siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającemu poceniu - schowek na pas krokowy - zakryty regulator pasów.

  Szczegóły
 • CONCORD - Reverso.plus

  CONCORD - Reverso.plus

  CONCORD nagrody za bezpieczeńśtwo, przyjazny użytkownikowi i wzornictwo.

  Szczegóły
 • CONCORD - Transormer XT

  CONCORD - Transormer XT

  Kształt zamkniętej skorupy dla idealnej ochrony przed zderzeniem bocznym. Wszystkie główne funkcje, w tym kąt pochylenia oparcia są regulowane za pomocą przycisku.

  Szczegóły
 • CONCORD - Ultimax I- size

  CONCORD - Ultimax I- size

  Fotelik można zamontować tyłem do kierunku jazdy w przypadku noworodków i dzieci do około 4 roku życia (wzrost 105 cm) oraz przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca życia do około 4 lat (wzrost 105 cm).

  Szczegóły
 • CONCORD - X - bag

  CONCORD - X - bag

  CONCORD TRANSFORMER X-BAG ma wszystko, co wyróżnia serię TRANSFORMER pod względem bezpieczeństwa. Wyposażony w zintegrowane wzmocnienia boczne i trzy warstwy amortyzujące. Fotelik oferuje optymalną ochronę przed zderzeniem bocznym.

  Szczegóły
 • Chicco - Eletta Comfort

  Chicco - Eletta Comfort

  Wygodny i przestronny fotelik, który towarzyszy dziecku w podróży.

  Eletta to fotel Chicco dla grupy 0+/1, zgodny z normą ECE R44/04, przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci od narodzin do 18 kg. Duże siedzisko z wkładką redukcyjną dla noworodków zapewnia dziecku najwyższy stopień wygody i bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju.

  Szczegóły
 • Chicco - Oasys2/3 Fixplus

  Chicco - Oasys2/3 Fixplus

  Oasys 2/3 FixPlus to fotel z grupy 2/3 zatwierdzony do użytku zgodnie z normą ECE R44/04 przeznaczony do transportu dzieci o wadze od 15-36 kg. Sztywne łączniki FixPlus zapewniają stabilność po zainstalowaniu.

  Szczegóły
 • DIONO - Monterey 2

  DIONO - Monterey 2

  Fotelik z regulacją oparcia zaprojektowany tak, aby najlepiej dopasować się do rosnącego dziecka w zakresie 15-36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Camo

  EASY GO - Camo

  Nowoczesny fotelik przeznaczony dla dzieci od 15-36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Extreme

  EASY GO - Extreme

  Nowoczesny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy od 15-36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Maxima

  EASY GO - Maxima

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy I, II, III o wadze od 9 do 36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Maxima Isofix

  EASY GO - Maxima Isofix

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy I, II, III o wadze od 9 do 36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Nino

  EASY GO - Nino

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy 9-36 kg.

  Szczegóły