Foteliki

Sortuj wg:
 • EASY GO - Nino Isofix

  EASY GO - Nino Isofix

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci od 9-36 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Rotario

  EASY GO - Rotario

  Nowoczesny fotelik preznaczony dla dzieci z grupy 0-18 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Tinto

  EASY GO - Tinto

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy 0-25 kg.

  Szczegóły
 • EASY GO - Vitaro

  EASY GO - Vitaro

  Uniwersalny fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy I i II o wadze od 9–25 kg.

  Szczegóły
 • ESPIRO - DELTA

  ESPIRO - DELTA

  Delta to bezpieczny fotelik samochodowy od firmy ESPIRO w kategorii 0-25 kg.

  Szczegóły
 • ESPIRO - KAPPA

  ESPIRO - KAPPA

  Podążaj swoją drogą. Najlepszy wybór dla rodziców szukających fotelika samochodowego na długie lata. Dzięki zastosowaniom dopasowanym do różnych grup wagowych przewożenie dziecka jest wygodne i bezpieczne na każdym etapie rozwoju.

  Szczegóły
 • ESPIRO - OMEGA FX

  ESPIRO - OMEGA FX

  Bezpieczeństwo jest priorytetem. Dzięki systemowi isofix fotelik samochodowy Omega FX uzyskuje wyjątkową stabilność, a jego montaż jest bardzo prosty.

  Szczegóły
 • GRACO - AFFIX

  GRACO - AFFIX

  Obsługiwane jedną ręką zaczepy ISOCATCH to większe zabezpieczenie, dzięki któremu Affix łatwo zamontować w każdym samochodzie. Wbudowane podłokietniki i wyściełane elementy siedziska, zapewniają dodatkowy komfort w podróży.

   

  Szczegóły
 • GRACO - JUNIOR MAXI

  GRACO - JUNIOR MAXI

  Ten fotelik dzieci wybierają równie często jak rodzice. Uwielbiają one odkrywać ukryte akcesoria, takie jak chowane uchwyty na kubek. Wózek poddano rygorystycznym testom zderzeniowym wykraczającym ponad standardy bezpieczeństwa UE. Fotelik może być używany jako głębokie siedzisko typu Booster (odłączane oparcie). Aby zapewnić dziecku pełne bezpieczeństwo i komfort, należy używać oparcia możliwie najdłużej.

  Szczegóły
 • GRACO - LOGICO LX COMFORT

  GRACO - LOGICO LX COMFORT

  W zagłówek wbudowano prowadnice pasów, które zawsze zapewniają prawidłowe ułożenie pasa. Regulacja wysokości zagłówka to dostosowanie do zmieniającego się wzrostu dziecka. Pianka Graco Pedic gwarantuje doskonałą wygodę a całość dopełniają wyściełane podłokietniki i 2 chowane uchwyty na kubki. Fotelik może być używany jako głębokie siedzisko typu Booster (odłączane oparcie). Pozostawienie oparcia jak najdłużej jest jednak zalecane ze względu na bezpieczeństwo i wygodę dziecka.

   

  Szczegóły
 • GRACO - NAUTILIUS

  GRACO - NAUTILIUS

  Ten wytrzymały i praktyczny fotelik samochodowy „rośnie” razem z Twoim dzieckiem dopasowując się do jego wzrostu. Ma zabezpieczenia przed skutkami bocznego uderzenia. Wyprodukowany został z zachowaniem rygorystycznych norm i poddany testom zderzeniowym, by spełniać i przewyższać standardy UE w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki trójstopniowej regulacji nachylenia oparcia, dziecko podróżuje komfortowo. Jakby tego było mało Nautilus ma uchwyt na kubek i praktyczne kieszonki a jego pokrycie nadaje się do prania w pralce.

   

  Szczegóły
 • JANE - GRAVITY

  JANE - GRAVITY

  GRAVITY = 360º BEZPIECZEŃSTWA

  Fotelik zgodny z normą  I-SIZE dla dzieci od  40 do  104 cm wzrostu

  Szczegóły
 • JANE - MONTECARLO R1

  JANE - MONTECARLO R1

  Montecarlo to fotelik bezpieczeństwa przeznaczony dla różnych grup wiekowych, zaprojektowany w celu dostosowania się do dziecka na każdym etapie rozwoju.

  Szczegóły
 • JANE - PROTECT

  JANE - PROTECT

  Protect firmy Jané to nowy fotelik bezpieczeństwa zaprojektowany dla ochrony dzieci w wieku od urodzenia do ukończenia 4-tego roku życia (18 kg wagi) w czasie jazdy samochodem. Ten nowy model może być mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa w dwóch pozycjach: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Niepodważalnym atutem fotelika Protect jest możliwość posadzenia dziecka o wadze do 18 kg tyłem do kierunku jazdy – dzięki temu możesz wozić swoje dziecko w najbezpieczniejszy sposób i decydować, do jakiego wieku chcesz je tak wozić: w ww. pozycji lub przodem do kierunku jazdy. Nowy fotelik Protect firmy Jané homologowano wg kategorii uniwersalnej, dlatego można go instalować w większości samochodów (za wyjątkiem samochodów niewyposażonych w fotele kategorii uniwersalnej).

  Szczegóły
 • JANE - QUARTZ

  JANE - QUARTZ

  FOTELIK SAMOCHODOWY GRUPA 2/3 (15-36 kg)

  Szczegóły
 • KLIPPAN - Kiss 2 Plus

  KLIPPAN - Kiss 2 Plus

  Nowy model fotelika Klippan KISS 2 Plus (Klippan Iso-Fix Safety System) to zupełnie nowy rodzaj fotelika samochodowego montowanego tyłem do kierunku jazdy. Poprzez prosty system zmiany położenia, fotelik rośnie wraz z dzieckiem.Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg. To faktycznie oznacza, że ​​możemy go używać od narodzin do ok 4 roku życia.Tyłem do kierunku jazdy to najbezpieczniejszy sposób podróżowania samochodem dla małego dziecka.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - 2wayPearl

  Maxi - Cosi - 2wayPearl

  Fotelik od ok. 6 miesiąca do 4 roku życia.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - AxissFix Air

  Maxi - Cosi - AxissFix Air

  Fotelik od ok. 4 miesiąca do ok. 4 roku życia. Fotelik samochodowy AxissFix Air jest tak samo ergonomiczny i prosty w użytkowaniu jak pozostałe foteliki Maxi-Cosi spełniające nomy i-Size. Dużo większa ochrona głowy i ramion dziecka, w sytuacjach kiedy potrzebujesz jej najbardziej, zapewniona jest przez wbudowane, automatyczne poduszki powietrzne.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - Pebble Plus

  Maxi - Cosi - Pebble Plus

  Odkryj fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Plus, który oferuje Twojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dodatkowy komfort w podróży.

   
  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - Rock

  Maxi - Cosi - Rock

  Maxi-Cosi Rock to bezpieczna przystań w przytulnym otoczeniu dla Twojego dziecka.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - Titan

  Maxi - Cosi - Titan

  Dzieci zmieniają się bardzo szybko i ciągle ze wszystkiego wyrastają. Maxi-Cosi Titan to fotelik odpowiedni jednocześnie dla starszych niemowląt, maluchów i starszaków - obejmujący grupy 1/2/3.Titan może być używany wraz z 5-punktową uprzężą przeznaczoną dla malucha (grupa 1) lub montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa odpowiedniego dla starszych dzieci (grupa 2/3). Połączenie ISOFIX i pasa Top Tether z ramą samochodu zapewnia solidne zabezpieczenie fotelika w samochodzie, a jego łatwa regulacja zwiększa komfort użytkowania dla rodziców.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - Titan Pro

  Maxi - Cosi - Titan Pro

  Titan Pro to fotelik odpowiedni jednocześnie dla maluchów i starszaków – obejmujący grupy 1/2/3.Dzięki zagłówkowi GrowSafe rodzice wiedzą kiedy jest odpowiedni moment na zmianę 5-punktowej uprzęży na samochodowy pas bezpieczeństwa. Titan Pro posiada komfortową wkładkę dla maluchów, którą należy wypiąć gdy dziecko podrośnie. Technologia GCell, wbudowana w ściany fotelika oraz technologia AirProtect znajdująca się w zagłówku dodatkowo chronią rosnące dziecko w podróży.

  Szczegóły
 • Maxi - Cosi - TobiFix

  Maxi - Cosi - TobiFix

  Fotelik samochodowy Maxi-Cosi dla malucha montowany za pomocą systemu isofix.

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - Axiss

  Maxi- Cosi - Axiss

  Obrotowe siedzisko 90° Axiss od Maxi-Cosi sprawia, że wyjmowanie dziecka z fotelika i samochodu jest dużo łatwiejsze.

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - Rodi AirProtect

  Maxi- Cosi - Rodi AirProtect

  Maxi-Cosi RodiFix AirProtect® (15-36 kg) otrzymał  4 gwiazdki w testach przeprowadzonych wiosną 5/2016 przez niezależne instytucje  ADAC, TCS, ÖAMTC i STIWA.

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - Rodi SPS

  Maxi- Cosi - Rodi SPS

  Coraz więcej rodzin ma więcej niż jedno auto, aby ułatwić przepinanie fotelika z samochodu do samochodu Rodi SPS jest lekki i pasuje do większości modeli.

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - Rodi XP

  Maxi- Cosi - Rodi XP

  Każde dziecko rozwija się i rośnie w swoim tempie. Aby zapewnić mu bezpieczeństwo na każdym etapie rozwoju, potrzebujesz fotelika samochodowego, który będzie rosnąć razem z dzieckiem, oferując mu system regulacji i bezpieczeństwo.

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - RodiFix AirProtect

  Maxi- Cosi - RodiFix AirProtect

  Podróżowanie to frajda dla Twojego dziecka, RodiFix AirProtect® zadba, aby było bezpieczne.RodiFix AirProtect® jest wyjątkowo prosty w obsłudze: posiada system czytelnych oznaczeń prowadzenia pasa i łatwodostępną klamrę zamka. Dzięki temu przygotujesz dziecko do bezpiecznej podróży w zaledwie kilka sekund. RodiFix AirProtect® oferuje dziecku uchylną pozycję, do odpoczynku, w czasie dłuższych podróży. Bezpiecznie i wygodnie - Ruszaj w drog

  Szczegóły
 • Maxi- Cosi - Rubi Xp

  Maxi- Cosi - Rubi Xp

  Wysoko oceniany wygodny fotelik dla malucha montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, od 9 miesięce do 4 lat, 9-18 kg.

  Szczegóły