Wózki bliźniacze

Wózki » Wózki bliźniacze

Sortuj wg:
 • BABY JOGGER - City Mini Double GT

  BABY JOGGER - City Mini Double GT

  Lekki wózek przeznaczony dla rodzeństwa, posiadający unikatowy system składania pozwalający na złożenie wózka prostym ruchem pociągnięcia za paski. 

   
  Wózek kompatybilny z fotelami: GRACO, PEG PEREGO, BRITAX, MAXI COSI, CHICCO, ROMER, EVENFLO
  Szczegóły
 • BABY JOGGER - City Select

  BABY JOGGER - City Select

  Unikatowy wózek wielofunkcyjny o sportowej stylistyce.Umożliwia transformację w wózek głęboki, spacerowy, podwójny, z gondolą, fotelikiem, dla bliźniaków i rodzeństwa w różnym wieku.Aż 16 możliwych kombinacji.

  Szczegóły
 • BABY JOGGER- City Mini Double

  BABY JOGGER- City Mini Double

  Lekki wózek przeznaczony dla rodzeństwa, posiadający unikatowy system składania pozwalający na złożenie wózka prostym ruchem pociągnięcia za paski.

  Szczegóły
 • BEBETTO42

  BEBETTO42

  Bebetto42 2017 przeznaczone jest dla dwójki dzieci (For Two). Konstrukcja jest stabilna i wytrzymała, zapewniając bezpieczeństwo dla najmłodszych pasażerów. Gondole i siedziska o nowoczesnym designie prezentują się bardzo atrakcyjnie, a aluminiowy stelaż zapewnia lekkość konstrukcji.Do największych zalet wózka 42 należy jego stabilność. Niezależnie od kolejności zdejmowania gondoli lub siedzisk spacerowych, konstrukcja – dzięki perfekcyjnemu wyważeniu – pozostaje idealnie zrównoważona.

  Szczegóły
 • BEBETTO42 - Sport

  BEBETTO42 - Sport

  Bebetto 42 Sport to bliźniaczy wózek spacerowy w ustawieniu jeden za drugim. Rozwiązanie to w połączeniu z zastosowaniem przednich kół obrotowych dało możliwość stworzenia wózka, którego szerokość pozwala poruszać się między wąskimi futrynami drzwi, w ciasnych alejkach sklepowych oraz po wąskich chodnikach. Wózek jest bardzo zwrotny nawet przy podwójnym obciążeniu. Posiada duży zakres niezależnej regulacji oparć oraz podnóżków. Pozwala dobrać przez to najlepsze warunki do przewozu każdego dziecka.

  Szczegóły
 • COLETTO - Enzo Twin

  COLETTO - Enzo Twin

  Przeznaczony dla dwójki dzieci o maksymalnej łącznej wadze do 30 kg. Nowoczesny i stylowy wygląd, komfortowe wnętrze oraz bezdętkowe koła żelowe odporne na przebicie zapewnią udane spacery z pociechami. Proste i szybkie składanie jedną ręką pozwala na łatwe przenoszenie, a kompaktowe wymiary - na bezproblemowe przechowywanie. Niewielka szerokość wózka - 76 cm sprawi, że bez problemu przejedzie przez standardowe drzwi.

  Szczegóły
 • EASY GO - Domino

  EASY GO - Domino

  Nowoczesny wózek spacerowy dla bliźniąt od narodzin do 15 kg wagi.

  Szczegóły
 • EASY GO - DuoComfort

  EASY GO - DuoComfort

  Nowoczesny wózek spacerowy dla bliźniąt lub dla dzieci rok po roku typu „tandem”.

  Szczegóły
 • EASY GO - Fusion

  EASY GO - Fusion

  Nowa wersja FUSION została wykonana z tkanin typu "ekolen" i "ekojeans". Wykończenia z eleganckiej brązowej skóry ekologicznej. Budki przeciwsłoneczne zostały uszyte z czarnej tkaniny z filtrem UV 50+.

  Szczegóły
 • JEDO - Fyn Duo

  JEDO - Fyn Duo

  Fyn Duo to propozycja dla rodziców bliźniąt lub dzieci urodzonych rok po roku. Wózek ten skłąda się z aluminiowego stelaża z zawieszeniem na amortyzatorach ze skrętnymi przednimi kołami, które zwiększają komfort jazdy i ułatwiają prowadzenie wózka. Na stelażu Duo możemy zamontować kilka różnych układów: dwie gondole, podwójne siedzisko spacerowe lub dwa foteliki. Model ten jest wyposażony także w dwa niezależne, rozkładane do pozycji leżącej siedziska spacerowe.

  Szczegóły
 • JUNAMA - Diamond Duo Slim

  JUNAMA - Diamond Duo Slim

  Wózek bliźniaczy dwufunkcyjny z możliwością wpięcia fotelików samochodowych.

  Szczegóły
 • TAKO - Duo Omega

  TAKO - Duo Omega

  Oryginalny model dla bliźniąt z pompowanymi kołami.

  Szczegóły