Wózki

Sortuj wg:
 • EURO - CART - Ezzo

  EURO - CART - Ezzo

  Wózek spacerowy typu parasolka przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy.

  Szczegóły
 • EURO - CART - Spin

  EURO - CART - Spin

  Ultra lekki minimalistyczny wózek spacerowy.

  Szczegóły
 • EURO - CART - Volt

  EURO - CART - Volt

  Nowoczesny wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 kg wagi.

  Szczegóły
 • EURO CART - Express

  EURO CART - Express

  Modernistyczny wózek wielofunkcyjny wyróżniający się nowoczesną linią i funkcjonalnością

  Szczegóły
 • EURO-CART - Durango

  EURO-CART - Durango

  Wózek Euro - Cart Durango to perfekcyjne połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Astro

  EXPANDER - Astro

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością montażu fotelika samochodowego grupy 0 Carlo ISOFIX Ready.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Drift

  EXPANDER - Drift

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością montażu fotelika samochodowego grupy 0+ Kite ISOFIX Ready.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Enduro

  EXPANDER - Enduro

  Wózek Expander - Enduro  to perfekcyjne połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy.Wyróżnia się świetnie wkompowanymi z dodatkami z eco skóry.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Macco

  EXPANDER - Macco

  Wózek Expander - Macco  to perfekcyjne połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Mondo black line

  EXPANDER - Mondo black line

  Wózek Expander - Mondo Ecco to perfekcyjne połączenie rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem. Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy. Wyróżnia się świetnie wkompowanymi dodatkami z eco skóry.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Mondo prime

  EXPANDER - Mondo prime

  Wózek Expander - Mondo Prime  to perfekcyjne połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy.Wyróżnia się świetnie wkompowanymi z dodatkami z eco skóry.
  Szczegóły
 • EXPANDER - Storm

  EXPANDER - Storm

  Modernistyczny wózek wielofunkcyjny wyróżniający się nowoczesną linią i funkcjonalnością.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Vanguard

  EXPANDER - Vanguard

  Wózek Expander - Vanguard  to perfekcyjne połączenie najlepszych rozwiązań technicznych z modnymi tkaninami. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.Walorem wózka jest zamykany kosz na zakupy.Wyróżnia się świetnie wkompowanymi z dodatkami z eco skóry.

  Szczegóły
 • EXPANDER - Xenon

  EXPANDER - Xenon

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • GO&GROW - Move

  GO&GROW - Move

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • GO&GROW - Play

  GO&GROW - Play

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • GRACO - Evo

  GRACO - Evo

  Wózek Graco EVO jest odpowiedni już od pierwszych chwil życia, stworzony z myślą o rodzicach prowadzących aktywny tryb życia w miejskiej dżungli, jak i poza nią. Lekka, zwrotna i nowoczesna konstrukcja zapewnia łatwe prowadzenie i użytkowanie w każdym terenie. Wózek Graco Evo ma przekładane siedzisko, a jego oparcie można pochylić do pozycji leżącej. Składa się jedną ręką, więc jest idealnym towarzyszem każdej podróży. Dzięki niewielkiej wadze - 10,2 kg i kompaktowym rozmiarom transport i przechowywanie wózka jest niezwykle komfortowe.

  Szczegóły
 • Graco - Mirage +

  Graco - Mirage +

  Najbardziej ceniony i najlepiej sprzedający się wózek wielofunkcyjny Graco o niezmiennie stylowej linii. Wózek jest niezawodny, lekki, kompaktowy i składa się w jedną chwilę. Ma lekki, ale wytrzymały stelaż, dzięki czemu dziecko jest bezpieczne, gdziekolwiek się udajesz. System One-Click pozwala na szybkie i łatwe łączenie z fotelikiem samochodowym Junior Baby 0+. Dzięki niewielkiej wadze oraz małym, skrętnym, przednim kołom, umożliwiającym łatwe podbijanie i wnoszenie po stopniach oraz większą zwrotność, wózek Mirage+ jest idealnym towarzyszem podróży.

  Szczegóły
 • JANE - Muum

  JANE - Muum

  Jané  Muum to wózek wielofunkcyjny łączący ostatnie tendencje projektowe z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i wygody.

  Szczegóły
 • JEDO - Fyn Duo

  JEDO - Fyn Duo

  Fyn Duo to propozycja dla rodziców bliźniąt lub dzieci urodzonych rok po roku. Wózek ten skłąda się z aluminiowego stelaża z zawieszeniem na amortyzatorach ze skrętnymi przednimi kołami, które zwiększają komfort jazdy i ułatwiają prowadzenie wózka. Na stelażu Duo możemy zamontować kilka różnych układów: dwie gondole, podwójne siedzisko spacerowe lub dwa foteliki. Model ten jest wyposażony także w dwa niezależne, rozkładane do pozycji leżącej siedziska spacerowe.

  Szczegóły
 • JEDO - Nevo

  JEDO - Nevo

  Czterokołowy wózek uniwersalny głęboko - spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca. Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat

  Szczegóły
 • JEDO TRIM - M-line

  JEDO TRIM - M-line

  Nowoczesny wózek głęboko spacerowy z możliwością montażu fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • JEDO TRIM - T-line

  JEDO TRIM - T-line

  Nowoczesny wózek głęboko spacerowy z możliwością zamontowania fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • LORELLI - S300

  LORELLI - S300

  Nowoczesny wózek spacerowy.

  Szczegóły
 • MAXI - COSI - Adorra

  MAXI - COSI - Adorra

  Z wózkiem Adorra od Maxi-Cosi możecie wraz z dzieckiem pewnie kroczyć przez życie. Luksusowa Adorra to odpowiedź na wyzwania miejskiego stylu życia oraz połączenie wygody z materiałami najlepszej jakości. Nowa Adorra jest wózkiem miejskim gwarantującym dziecku najwyższy komfort, a rodzicom łatwość użytkowania. Od urodzenia do ok. 3,5 roku życia, by cieszyć się miejską przygodą.

  Szczegóły