Wózki wielofunkcyjne

Wózki » Wózki wielofunkcyjne

Sortuj wg:
 • BEXA - Next

  BEXA - Next

  W skład zestawu wchodzi: designerski aluminiowy stelaż z żelowymi kołami i koszem na zakupy;
  gondola z budką i okryciem; siedzisko-spacerówka z budką i okryciem na nóżki;
  podręczna torba na akcesoria dla mamy; turystyczny przewijak; folia przeciwdeszczowa i moskitiera.

  Szczegóły
 • BEXA - Ultra

  BEXA - Ultra

  Kolekcja wózków Bexa ultra została wyprodukowana na podstawie opinii i potrzeb naszych klientów. Model charakteryzuje się dużą gondolą i wysokim stelażem.

  Szczegóły
 • BEXA - Ultra New

  BEXA - Ultra New

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Alicante

  CAMARELO - Alicante

  Wózek głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca. Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Avenger

  CAMARELO - Avenger

  Czterokołowy wózek uniwersalny głęboko - spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca. Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Canillo

  CAMARELO - Canillo

  Wózek Canillo jest owocem ogromnego doświadczenia firmy w produkcji wózków.Główny nacisk położono na funkcjonalności, czego wynikiem jest szereg ciekawych funkcji i rozwiązań.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Carera New

  CAMARELO - Carera New

  W tym sezonie chcielibyśmy zaprezentować Państwu nową odsłonę niezwykle popularnego i cieszącego się zaufaniem naszych Klientów wózka – Carery.

  Model Carera New to wózek wielofunkcyjny, czyli głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Nowa Carera posiada ten sam stelaż co dotychczasowa, jednak jest on tylko i wyłącznie biały z czarnymi plastikami. Wszystkie wersje kolorystyczne mają białe misy, połączone z czarną, drobno pikowaną ekoskórą oraz najwyższej jakości imitacją lnu w sześciu kolorach.

  Zmieniony został również design kół na dwuramienne  z czarną obręczą i białym korpusem.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Pireus

  CAMARELO - Pireus

  Wózki PIREUS łączą w sobie wysoką jakość, funkcjonalność i nowoczesny design. Zostały stworzone z myślą o rodzicach, którzy prowadzą ekologiczny styl życia. Gondola wózka wykonana jest innowacyjną metoda transferową, gdzie szczegółowo odwzorowuje naturalne drewno.
  Każda wykonana tą techniką jest unikatowa ze względu na ułożenie struktury drewna. Wózek wielofunkcyjny PIREUS wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się bardzo nowoczesną stylistyką, bogatym wyposażeniem i pastelową kolorystyką.
  Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca.
  W wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Sevilla

  CAMARELO - Sevilla

  Czterokołowy wózek uniwersalny głęboko - spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca. Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 la

  Szczegóły
 • CAMARELO - Sirion

  CAMARELO - Sirion

  Czterokołowy wózek uniwersalny głęboko - spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca. Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat

  Szczegóły
 • CAMARELO - Sirion Eco

  CAMARELO - Sirion Eco

  Wózek głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia do 6 miesiąca.
  Wózek w wersji spacerowej dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat.

  Szczegóły
 • CAMARELO - Sudari

  CAMARELO - Sudari

  Jego minimalistyczny design nadaje mu ponadczasową uniwersalność.Wózek ten łączy w sobie najlepsze cechy naszych poprzednich modeli. Sudari występuje w najmodniejszych połączeniach kolorystycznych szarości i brązu z dodatkami kolorystycznymi. Wyjątkową cechą naszego najnowszego modelu jest nowa, pogłębiona misa w gondoli w całości pokryta wysokiej jakości ekoskórą. Dodatkowo zmieniliśmy nieznacznie jej wymiary.Ponadto warto zwrócić uwagę na boczną nogę ramy ozdobioną ekoskórą w różnych kolorach. Unikalny wzór nakładki na felgę dodaje mu dodatkowego szyku.

  Szczegóły
 • COLETTO - Florino Carbon

  COLETTO - Florino Carbon

  Wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego.
  Materiały klasyczne.

  Szczegóły
 • COLETTO - Florino New

  COLETTO - Florino New

  Wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego.
  Materiały klasyczne.

  Szczegóły
 • COLETTO - Milano

  COLETTO - Milano

  W opcji 2w1 z możliwością montażu fotelika samochodowego jako opcja 3w1.Milano to najnowszy model w naszej ofercie. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Zaprojektowany jako odpowiedź na oczekiwania naszych klientów. Inspirowany najnowszymi trendami i wykonany przy użyciu najnowszych technologii. Charakteryzuje go prosta linia i szykowny design. Urozmaicona kolorystyka daje szeroką możliwość wyboru pomiędzy klasyką a ekstrawagancją. Prezentuje się naprawdę efektownie i modnie.

  Szczegóły
 • COLETTO - Modena

  COLETTO - Modena

  Wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego.

   

  Szczegóły
 • COLETTO - Verona

  COLETTO - Verona

  Wózek dla dzieci w wieku od 0-36 miesięcy. Uwodzi stylem i elegancją. Bardzo nowoczesna w formie jak i w rozwiązaniach technologicznych. Funkcjonalna, wykonana z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, posiada ozdobną gondolę,która nadaje smak tej kompozycji. Koła pompowane - duże zamortyzowane sprawiają, iż jazda nim to nic innego jak przyjemność. Wygoda, komfort, płynność jazdy to jego cechy. Piękno i bezpieczeństwo

  Szczegóły
 • EASY GO - Optimo

  EASY GO - Optimo

  Easy Go Optimo to wózek o nowoczesnym wyglądzie, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 3 lat.

  Szczegóły
 • EASY GO - Soul

  EASY GO - Soul

  Wózek głęboko spacerowy z możliwością zapięcia fotelika samochodowego.

  Szczegóły
 • EASY GO - Virage Ecco

  EASY GO - Virage Ecco

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 36 miesięcy o wadze do 15 kg.

  Szczegóły
 • ESPIRO - Next

  ESPIRO - Next

  Uniwersalny, bo zaprojektowany od podstaw tak, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Charakteryzuje go najwyższa jakość materiałów, bogate wyposażenie, nowoczesny design i modne kolory oraz wiele rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, dzięki którym użytkowanie wózka jest bezpieczną i miłą przygodą dla rodziców, jak i malucha.

  Szczegóły
 • ESPIRO - Next Avenue

  ESPIRO - Next Avenue

  Nowy wózek uniwersalny, bo zaprojektowany od podstaw tak, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Charakteryzuje go najwyższa jakość materiałów, bogate wyposażenie, nowoczesny design i modne kolory oraz wiele rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, dzięki którym użytkowanie wózka jest bezpieczną i miłą przygodą dla rodziców, jak i malucha.

  Szczegóły
 • ESPIRO - Next Manhattan

  ESPIRO - Next Manhattan

  Nowy model MANHATTAN jest topowym produktem w rodzinie wózków NEXT. Uniwersalny, bo zaprojektowany od podstaw tak, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Charakteryzuje go najwyższa jakość materiałów, bogate wyposażenie, nowoczesny design i modne kolory oraz wiele rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, dzięki którym użytkowanie wózka jest bezpieczną i miłą przygodą dla rodziców, jak i malucha.

  Szczegóły
 • ESPIRO - Next Silver

  ESPIRO - Next Silver

  Ponadczasowe odcienie w wydaniu z mieniącymi się drobinkami to atrakcyjna propozycja dla rodziców poszukujących oryginalnych zestawień.Dodatkowy atut to podwyższone właściwości odporności tkaniny na wodę.

   

  Szczegóły
 • EURO - CART - Delta

  EURO - CART - Delta

  Nowoczesny wózek wielofunkcyjny z możliwością montażu fotelika samochodowego grupy 0+ Kite ISOFI X Ready.

  Szczegóły