Zabawki

Sortuj wg:
 • Hot Wheels- Edge Glow Cruiser Nerve Hammer

  Hot Wheels- Edge Glow Cruiser Nerve Hammer

  Multifunkcyjny samochód z serii Edge Glow Cruiser, który posiada 3 aktywne przyciski działania odpowiedzialnych za uruchamianie efektów dźwiękowych, muzyki oraz światła w 3 kolorach.

  Szczegóły
 • Smily Play - Aktywny Trójkąt

  Smily Play - Aktywny Trójkąt

  • zabawka 5 w 1
  • labirynt
  • gra zręcznościowa
  • liczydło
  • sorter
  • przeplatanka
  Szczegóły
 • Smily Play - Auto Wesołek

  Smily Play - Auto Wesołek

  Auto Wesołek Smily Play może z Twoim dzieckiem zwiedzić cały świat! Nasze kolorowe zabawki edukacyjne dla dzieci doskonale sprawdzają się w roli sortera – znajdujące się po bokach otwory na klocki zachęcają maluszka do wypełniania zadania, przyczyniając się jednocześnie do jego wszechstronnego rozwoju. Wesołek wypowiada nazwę kształtu wrzucanego klocka. Radosne autko zachęca dziecko do zabawy, wydając zabawne dźwięki i grając melodyjki.

  Szczegóły
 • Smily Play - Bambolina Boutique

  Smily Play - Bambolina Boutique

  Lalki to nieodzowny element dzieciństwa. Zachęcają do aktywnej i twórczej zabawy, dają możliwość stworzenia własnego świata. Uczą opiekuńczości oraz wrażliwości. Pozwalają dziecku ustalać reguły, decydować, pomagają w odkrywaniu pierwszych emocji.Z lalką dziecku łatwiej jest wkroczyć w świat radości, strachu, euforii i smutku. Neutralny wyraz twarzy lalki da maluszkowi poczucie bycia zrozumianym w trudnych emocjach i pozwoli mu poczuć się bezpiecznie.Lalka należy do serii eleganckich, ekskluzywnych włoskich lalek Bambolina Boutique.

  Szczegóły
 • Smily Play - Bystry Tablet

  Smily Play - Bystry Tablet

  Bystry Tablet to aż 6 różnych edukacyjnych zabaw, dzięki którym dziecko rozwinie swój potencjał. Pomogą w tym ćwiczenia logopedyczne. Zabawka ma tryb nauki i quizu.Bystry Tablet wspomaga kreatywność, uczy samodzielności. Wesołe dźwięki, kolorowe przyciski oraz światełko zachęcają do działania Wspomagają naukę głoskowania zgodnie z zasadami nauczania.

  Szczegóły
 • Smily Play - Chodzik Rośnij ze Mną

  Smily Play - Chodzik Rośnij ze Mną

  Chodzik Rośnij ze Mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany, dzięki czemu zabawa naszej pociechy jest całkowicie bezpieczna. Chodzik Smily Play gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki, które sprawiają, że nauka chodzenia staje się przyjemna i lekka. Pomimo potknięć oraz upadków dziecko nie zniechęca się i doskonali swoje kolejne kroki. Wyposażony jest dodatkowo w odłączane pianinko i telefon.

  Szczegóły
 • Smily Play - Edukacyjny Stoliczek

  Smily Play - Edukacyjny Stoliczek

  Stoliczek muzyczny to pomysł na ciekawą zabawę i  doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka.

  Szczegóły
 • Smily Play - Fotel i Pchacz Wygodny Miś

  Smily Play - Fotel i Pchacz Wygodny Miś

  Wygodny Miś rośnie razem z dzieckiem, wspiera jego harmonijny rozwój.Wspomaga rozwój małej i dużej motoryki (ćwiczy sprawność rąk i całego ciała).Stymuluje rozwój zmysłów i ich koordynację

  Szczegóły
 • Smily Play - Gąsienica Klara

  Smily Play - Gąsienica Klara

  Gąsienica Klara to edukacyjna zabawka interaktywna. Dzięki różnokolorowym przyciskom  funkcyjnym nauczy każdego maluszka rozpoznawania kształtów, kolorów i cyferek. Mówi po polsku.

  Szczegóły
 • Smily Play - Hip Hop Tańczę

  Smily Play - Hip Hop Tańczę

  Jak zachęcić maluszka do raczkowania? Nic prostszego – pokaż mu kolorową ośmiornicę lub zabawnego krabika. Chcąc złapać niesfornego zwierzaka maluszek z chęcią będzie najpierw raczkował, później chodził, a w końcu biegał.

  Szczegóły
 • Smily Play - Kalkulator polsko - angielski

  Smily Play - Kalkulator polsko - angielski

  Kalkulator wprowadza dziecko poprzez zabawę małymi, przyjemnymi kroczkami w świat cyfr i podstawowych działań matematycznych. Mimo zabawkowej stylizacji działa zupełnie jak prawdziwy kalkulator, liczy: dodając, odejmując, mnożąc i dzieląc.Stanie się nieocenioną pomocą matematyczną zarówno w szkole jak i w domu. Matematyka już nie będzie taka trudna !Wszystko dobrze się sumuje, a twa wiedza procentuje !

  Szczegóły
 • Smily Play - Laptop Zwierzątko

  Smily Play - Laptop Zwierzątko

  Zabawka jest dedykowana dla dziecka od 6 miesiąca życia. Jest również  zabawką edukacyjną dla rocznego dziecka.Zabawka mówi po polsku. Ma ruchome elementy do ćwiczenia paluszków, grzechotkę, przesuwane zwierzątko różnokolorowe pierścienie. Jest interaktywna, wprowadzi maluszka w świat podstawowych kształtów, kolorów i pierwszych liter alfabetu lub cyfr.

  Szczegóły
 • Smily Play - Lokomotywa Rośnij ze Mną

  Smily Play - Lokomotywa Rośnij ze Mną

  Lokomotywa Rośnij ze mną jest wielofunkcyjną, muzyczną zabawką, wspomagającą dziecko podczas nauki chodzenia. Ta zabawka będzie towarzyszyła dziecku przez długi czas, oferując mnóstwo funkcji. Zabawka „rośnie” razem z dzieckiem. Dla siedzących dzieci jest interaktywnym centrum zabawy. Następnie zamienia się w chodzik, zapewniający solidne oparcie przy stawianiu pierwszych, samodzielnych kroków. W końcu staje się jeździkiem. Zabawka wyróżnia się żywymi, kontrastującymi kolorami. Wesoła muzyka, kolorowe światełka i różnorodne dźwięki prowokują dziecko do zabawy i aktywności ruchowej. Ta zabawka sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości.

  Szczegóły
 • Smily Play - Lwie Zagadki

  Smily Play - Lwie Zagadki

  Lwie Zagadki to interaktywna książeczka, która wspomaga rozwój dziecka i daje mu wiele możliwości zabawy. Miłym dziecięcym głosem mówi po polsku.

  Szczegóły
 • Smily Play - Mały Śpioszek

  Smily Play - Mały Śpioszek

  • gra 4 melodie
  • szumi odgłosami natury
  • ma wyłącznik i regulację głośności
  Szczegóły
 • Smily Play - Mini Skuter Lew

  Smily Play - Mini Skuter Lew

  3 w 1 – Rośnie razem z dzieckiem
  W zależności od wieku dziecka zabawka jest chodzikiem, jeździdełkiem lub hulajnogą. Rodzic w prosty sposób może zmienić postać zabawki.Głową lwa można poruszać na boki, jak kierownicą. Dodatkowo ma przyciski z dźwiękami i migającymi światłamiLas, łąka, jezioro – pierwsze lekcje przyrody.Zabawka opowiada o pięknie natury, mówi 3 wesołe wierszyki.Stoję, chodzę, jeżdżę, utrzymuję równowagę.Zabawka towarzyszy dziecku przez długi czas podczas nauki stania, chodzenia, utrzymywania równowagi.Wesoły lew dodaje dziecku odwagi i zachęca do ćwiczeń fizycznych
  Dla dziecka do 20 kg
  Wymaga 2 baterii typu AA 1,5V. Dołączono do zestawu.

  Szczegóły
 • Smily Play - Mobilny Tandem

  Smily Play - Mobilny Tandem

  Mobilny Tandem to zestaw składający się ze Sprytnego Zegarka i Smartfona. Smartfon mówi po polsku. Zegarek po polsku i angielsku.

  Szczegóły
 • Smily Play - Mówiące Krzesełko

  Smily Play - Mówiące Krzesełko

  Zabierz ze sobą przenośne krzesełko i przymocuj do dowolnego krzesła. Z interaktywną nakładką staje się multimedialnym centrum zabawy. Po zdjęciu nakładki jest stoliczkiem pozwalającym zjeść posiłek. Mówiące krzesełko jest niezwykle lekkie oraz łatwe do przymocowania i regulacji. Przeznaczone jest dla dzieci o wadze do 18 kg. Służy do siedzenia, karmienia i zabawy. Krzesełko jest łatwe do utrzymania w czystości. Bez problemu można go złożyć i transportować. Dźwiękowe niespodzianki i ruchome elementy angażują uwagę dziecka na długi czas.

  Szczegóły
 • Smily Play - Nagrywająca Mata Do Tańczenia

  Smily Play - Nagrywająca Mata Do Tańczenia

  Muzyczna Mata Interaktywna do tańczenia zagwarantuje każdemu dziecku wspaniałą zabawę z dźwiękami ! Zabawka po rozłożeniu mierzy aż 130 cm długości i 40 cm szerokości. Dedykowana jest wszystkim maluszkom już od 2 roku ich życia. Różnorodność kolorów oraz wesoła stylistyka zabawnych ikonek przyciągają wzrok dziecka.

  Szczegóły
 • Smily Play - Pistolet ze strzałkami

  Smily Play - Pistolet ze strzałkami

  Smily Play Pistolet ze Strzałkami to bezpieczna zabawa na całego. Stwórzcie drużyny i strzelajcie do tarczy. Kto wygra? Bez względu na wynik dziecko uzyska możliwość rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej. Można je także zachęcić do zabawy na podwórku.

  Szczegóły
 • Smily Play - Piłka a KUKU

  Smily Play - Piłka a KUKU

  • lew świeci i wydaje śmieszne odgłosy
  • koraliki żyrafy przesuwają się
  • obrotowa kulka w środku słonia wydaje dźwięki
  • regulacja głośności
  Szczegóły
 • Smily Play - Pluszak Zootulanka

  Smily Play - Pluszak Zootulanka

  ZooTulanka rośnie razem z dzieckiem.Dla maluszka jest przytulanką. Raczkujące dziecko będzie za nią biegało, a starsze zamieni w zabawkę do ciągnięcia.Zabawka dedykowana jest  od pierwszych miesięcy życia niemowlaka.Żywe kolory i szeleszczące elementy pomogą dziecku odkrywać otaczający go świat.

  Szczegóły
 • Smily Play - Rozgadana Kuchnia

  Smily Play - Rozgadana Kuchnia

  Rozgadana Kuchnia to zabawka z serii Mały Kucharz – Zdrowy Start.

  Szczegóły
 • Smily Play - Rozmowny Duet

  Smily Play - Rozmowny Duet

  Rozmowny Duet zabawi maluszka, oraz nauczy go pierwszych słów w obcym języku. Zabawki językowe rozwijają zdolności lingwistyczne dziecka.

  Szczegóły
 • Smily Play - Słodka Piramidka

  Smily Play - Słodka Piramidka

  Ten wielowarstwowy pysznie wyglądający tort, to interaktywny sorter – piramidka. Układanie kolorowych kółeczek na stojaku jest doskonałym ćwiczeniem dla maluszka. Dziecko może obserwować kolory, sortować i układać krążki. Poprzez zabawę, uczy się rozpoznawania kolorów, szeregowania, liczenia, logicznego myślenia oraz rozpoznawania przeciwieństw (duży-mały, na górze -na dole). Dodatkową atrakcją jest wesoła muzyka i mrugające światełko płomyka świeczki. Ta zabawka otwiera dziecku świat wyobraźni oraz nauki.

  Szczegóły